GEMİCİ OLARAK İŞ ARIYORUM

Sayfa(lar) : 1  2 [3]  4 

Cvp: GEMİCİ OLARAK İŞ ARIYORUM

06.10.2019 , 00:05

TUGAY KORKMAZ
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
merhaba. güverte de çalışmak üzere iş arıyorum. daha önce tecrübem yok. alkol ve sigara kullanmıyorum. 20 yaşındayım izmirde ikamet ediyorum

Tel: 05525771929

21.10.2019 , 11:46

YILMAZ ÇİÇEK
Durum:
usta gemici iş arıyorum
.Yılmaz çiçek 05437747198

29.10.2019 , 12:53

KADİR ÇETİN
Durum:
Gemici olarak iş arıyorum bayrak fark etmez,alkol ve sigara kullanmıyorum,vardiya tutmam var.
Tel: 0507 1044553

13.11.2019 , 15:03

YUSUF ÜÇÜNCÜ
Durum:
Gemici & kamarot olarak iş arıyorum
05331521761
Bayrak fark etmez

14.11.2019 , 15:46

ADNAN CİNGÖZ
Durum:
Merhaba. Gemici sertifakası çıkardım, pasaport ve sağlık raporum güncel. Hijyen belgemde var isteğe bağlı olarak kamorot olarakta çalışabilirim. Daha önce tecrübem yok ama işe ihtiyacım var. Yurt içi dışı her hangi bir gemi de çalışabilirim. Spor antrenörüyüm normalde, bu işe birikim yapmak için atıldım. Bulunduğum ortama ayak uydurur ve üslerin sözlerine önem veririm. Yardımcı olursanız sevinirim.
0552 943 16 00
Bekar ve 28 yaşında.

Sayfa(lar) : 1  2 [3]  4 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• FATİH *** FATİH *** MAKINE ZABITI
  • ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI
  • GÖKHAN *** GÖKHAN *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • EMİRHAN *** EMİRHAN *** GEMICI
  • SUAT *** SUAT *** GEMICI
  • BERZAN *** BERZAN *** YAGCI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor