uzakyol vardiya mühendisi

Sayfa(lar) : 1 [2] 

Cvp: uzakyol vardiya mühendisi 19.11.2016 , 17:06
BARIŞ CEYLAN

Üyelik: bireysel
Durum:
Mesaj sayısı: 4
Agah han kardeşim haklısın piyasada çok fazla makineci yok.Sergip sitesinde çok fazla büyük tonajlı gemi çalıştıran şirket yok bu sebeble çok az ilan oluyor.Şirketlerden isteğimiz bizim gibi gençlerede imkan tanıması.Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.
SERGIP Simsar Isgali... 15.03.2017 , 16:55
YÜKSEL KASAP

Üyelik: bireysel
Durum:
Mesaj sayısı: 4
ESKIDEN DIREKT FIRMAYLA MUHATAP OLABILIYORDUK NEGUZEL DIYE SEVMISTIK AMA SIMDI NERDE SON IKI SENEDIR SUTEKLI SIMSARLARLA MIHATAP OLUP GENE ONLARIN ALICENGIZ!OYUNLARINA KURBAN EDILIYORUZ DEMEK KI BU DUNYANIN DUZENI BU SEKILDE KIMSE DEGISTITEMIYCEK GALIBA,PARA INSANI KISA SUTEDE DEGISTIRIYOR MAALESEF YAZIK....

Sayfa(lar) : 1 [2] 


Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

Sponsor

Son Üyeler

  • TOLGA *** TOLGA *** ASÇI
  • KEMAL *** KEMAL *** UZAKYOL KAPTANI
  • HAMİYET *** HAMİYET *** GÜVERTE STAJYERI
  • CEM *** CEM *** VARDIYA ZABITI
  • DAĞHAN *** DAĞHAN *** GÜVERTE STAJYERI
  • GÜRKAN *** GÜRKAN *** UZAKYOL VARDIYA ZABITI