İş başvuruları

Sayfa(lar) : 1  2  3  4  5 [6]  7 

Cvp: İş başvuruları

18.06.2019 , 19:39

ŞEMSETTİN EZER
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
gemi adamı cüzdanımı yeni aldım gemiciyim iş arıyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisinin şimdiden teşekkrler

28.06.2019 , 17:44

ŞEMSETTİN EZER
Durum:
Arkadaşlar yeni gemici cüzdanimı yeni aldım işsizim bana yardımcı olabilir misiniz ALLAH RIZASI İCİN 0534 052 06 41şimdiden allah razıolsun.

Yagci ariyorum

22.07.2019 , 14:39

OSMAN KIZMAZ
Durum:
Aldığı Beğeni: 3
Merhabalar.su an yolcu motorunda calismaktayim.temmuz 29 dahil agustos 2 si dahil olmak uzere 5 gunlugune izne cikacam.yerime calisacak yagci kagidi olan birini aramaktayim.gunlugune 120 tl verecem 5 gune 600 tl alacak gelen kisi.gemi canakkalededir.istanbuldan veya yakin cevreden gelecek kisinin otobus biletini de sirket alacak.dusunen kisilerin 05539255331 numaraya msj atmasi rica olunur.

29.08.2019 , 12:46

ERSİN YALÇIN
Durum:
Yabanci bayrak kuruyuk is arıyorum tl.05541161009

04.09.2019 , 21:58

SAFFET DİRİ
Durum:
Selam yağcı olarak yeni sertifika aldım usta tornacı ve frezeciyim, ayrıca kaynak, montaj. Yabancı bayrak iş arıyotum

Sayfa(lar) : 1  2  3  4  5 [6]  7 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• SERKAN *** SERKAN *** KAPTAN
  • SAMET *** SAMET *** MAKINE ZABITI
  • MİNE *** MİNE *** GÜVERTE STAJYERI
  • ALPAY *** ALPAY *** MAKINE ZABITI
  • SERKAN *** SERKAN *** GEMICI
  • MERT *** MERT *** VARDIYA ZABITI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor