İş başvuruları

Sayfa(lar) :[1]  2  3  4  5  6  7  8 

İş başvuruları

02.11.2016 , 13:25

YAŞAR ACAR
Üyelik: bireysel
Durum:
Mesaj sayısı: 2
Aldığı Beğeni: 11
Daha önceden şirketlerin isimlerini görebiliyordum şimdi gözükmüyor??????

Cvp: İş başvuruları

15.11.2016 , 02:02

MEHMET BAL
Üyelik: bireysel
Durum:
Mesaj sayısı: 1
Aldığı Beğeni: 16
haklısınız...tamam vasfımıza uygun iş ilanı çıkıyor ama hangi firma olduğu belli olmayınca, ben sadece kendi adıma bakmakla kalıyorum...firma isimleri de belirtilirse çok daha iyi olacak

Cvp: İş başvuruları

22.11.2016 , 10:45

Sergip Yönetim
Üyelik: Yönetim
Durum:
Mesaj sayısı: 52
Aldığı Beğeni: 31
Bu konu çokça forum bölümünde soruldu ve cevap verdik , firma isimleri görüldüğünde birçok sorunla karşılaştık , bireysel üyeler buradan ilanı kopyalayarak sosyal medyada firma ismini iletişim bilgilerini paylaşarak başvuru yapın gibi mesajlar gönderiyorlar sergip sisteminin hiçbir ehemmiyeti kalmıyor ve bunun gibi çokça sorun yaşadığımızdan kaldırdık ve açılması mümkün değil.

Buraya yaptığınız ilana başvur sadece ön başvurudur , firma sizinle iletişime geçebilir yada geçmeyebilir , sizinle çalışmak istediğini söylediğinde de gitmek çalışmak zorunda değilsiniz firmayı araştırınız sergip bu noktada hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Cvp: İş başvuruları

22.11.2016 , 14:21

AHMET CANTÜRK
Üyelik: bireysel
Durum:
Mesaj sayısı: 2
Aldığı Beğeni: 9
Sn. Sergip yönetimi is ilanını kopyala yapıştır yaparak sosyal medyada paylaşılması ile birlikte sergip inde reklamı yapılmış sayılabilir. Şuan ki sistem de gemi adamlarının emeği hiçe sayılıp şirketlerin daha ucuza dahada ucuza personel bulmaya yoneltmektedir. Gemi adamlari firmalarin hangi yeterliliğe ne maaş verdiğini is ilanlarinda firma isimlerini görerek ogrenmekteydi. Sizlerden maaşları yukseltmeniz gibi bir talebim yok cunki siz is veren değilsiniz fakat mevcut sistemde gemi adamının değil is verenin yanında olduğunuz görülmektedir. Sizden talebim mevcut sistemde düzenlemeler yaparak gemi adamlarının emeğinin gün gün erittiği politikadan çıkıp yapacağınız düzenlemelerle gemi adamlarının yanında olmanızdir. İyi çalışmalar.

Cvp: İş başvuruları

23.11.2016 , 14:10

FATİH ÖZKAN
Üyelik: bireysel
Durum:
Mesaj sayısı: 1
Aldığı Beğeni: 0
yabanci bayrakta is ariyorum gemici

Cvp: İş başvuruları

14.12.2018 , 12:25

AYHAN ERKEÇ
Üyelik: bireysel
Durum:
Mesaj sayısı: 3
Aldığı Beğeni: 0
11 yıllık tecrübe sahibi yım 7 konturt uzak Doğu'da görev yaptım aktif bir şekilde iş arıyorum

Sayfa(lar) :[1]  2  3  4  5  6  7  8 


Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

Sponsor

Sponsor

 • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor
 • Son Üyeler

  • İSMAİL *** İSMAİL *** GEMICI
  • YILMAZ *** YILMAZ *** YAGCI
  • UĞUR *** UĞUR *** MAKINE STAJYERI
  • SEYİT *** SEYİT *** ASÇI
  • FATİH *** FATİH *** GEMICI
  • HAKAN *** HAKAN *** UZAKYOL KAPTANI