Açık deniz stajı-Güverte Stajyeri

Sayfa(lar) :[1] 

Açık deniz stajı-Güverte Stajyeri

18.02.2017 , 11:45

YUSUF İSLAM YILMAZ
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Üsküdar Hacı Rahimr Ulusoy Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi çıkışlıyım.Ordu Üniversitesi MYO 2016 mezunuyum.Kimyasal ve petrol tanıtımlarım ve güvenlik stcwleri mevcut.Uzun dönem staj yapabileceğim sirket arıyorum.Önceliğim Tanker tipi gemilerdir.

Cvp: Açık deniz stajı-Güverte Stajyeri

18.02.2017 , 22:54

TURGUT YAKUT
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Van pirireis denizcilik andoludenizcilik meslek lisesi mezunuyum
5 ay t&o denizcilik sirketinin tamrey gemisinde guverte stajyeri olarak gorev yaptim.Kalan stajimi yapabilmek için is ariyorum.

Sayfa(lar) :[1] 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• MUZAFFER *** MUZAFFER *** ELEKTRIKÇI
  • HAKAN *** HAKAN *** MAKINE STAJYERI
  • ÜMRAN *** ÜMRAN *** GÜVERTE STAJYERI
  • ERDAL *** ERDAL *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • FATİH *** FATİH *** MAKINE ZABITI
  • ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor