İLK GEMİ CÜZDANI CIKARANLAR NASIL İŞ BULABİLİR?

Sayfa(lar) : 1  2  3 [4]  5  6  7  8  9  10 

Cvp: İLK GEMİ CÜZDANI CIKARANLAR NASIL İŞ BULABİLİR?

20.03.2017 , 18:05

ÇAĞLAR KILIÇLI
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Selamlar bende bütün evraklarımı hazırladım ancak iş bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. 05398593938

20.03.2017 , 18:06

ÇAĞLAR KILIÇLI
Durum:
Selamlar bende bütün evraklarımı hazırladım ancak iş bulamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. 05398593938

24.03.2017 , 22:50

AYNUR ÖZKAYA
Durum:
kuru yük, tanker, roro, yolcu, hijyen vb. sertifikalarım tam ve cüzdanıma işlidir. karada 11 yıl aşcılık yaptım. acil iş arıyorum ilginize teşekkür ederim.

31.03.2017 , 00:36

RIDVAN AKYOL
Durum:
Selamünaleyküm ben Rıdvan ilk defa gemi de çalışıcam herşeyim hazır acil iş arıyorum yardımcı olabilirmisiniz 05438792678

31.03.2017 , 02:21

ÖNDER KARTAL
Durum:
Aklı olan bu ise girmez benim butun evraklarim hazir ama hizmet istiyorlar 6 aylik simsarlara guvenmeyin bu kadar zarar yediniz yedik saglik olsun bosverin karada 1500 tlye calisin daha iyi.

Sayfa(lar) : 1  2  3 [4]  5  6  7  8  9  10 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• FATİH *** FATİH *** MAKINE ZABITI
  • ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI
  • GÖKHAN *** GÖKHAN *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • EMİRHAN *** EMİRHAN *** GEMICI
  • SUAT *** SUAT *** GEMICI
  • BERZAN *** BERZAN *** YAGCI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor