İLK GEMİ CÜZDANI CIKARANLAR NASIL İŞ BULABİLİR?

Sayfa(lar) : 1  2  3  4  5 [6]  7  8  9  10 

Cvp: İLK GEMİ CÜZDANI CIKARANLAR NASIL İŞ BULABİLİR?

25.04.2017 , 23:12

HÜSAMETTİN ÖLÇER
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Slm kuru yük gemisinde 40 gün çalistim duzenli olarak calisabilecegim is ariyorum 05352607446

03.05.2017 , 00:44

ÇAĞLAR KILIÇLI
Durum:
Elektrik zabitiyim 0539 859 39 38

18.05.2017 , 12:02

AHMET RAŞİT ONGUN
Durum:
Aldığı Beğeni: 2
Burada bile torpille işe alma olayları dönüyor.
Simsarlar var sacma sapan. Sanki kocaman gemisi olan firmalarin kendi insan kaynaklari personelleri yokmus gibi bide bu simsar müsfettelerine para yediriyor millet. Ozel sektorde ve kamu kurumlarin isi bilmeyen torpille alinan mal gibi insanlar oldugu surece turkiye biraz zor gorur aydinligi

05.06.2017 , 05:19

MAHSUM GÖREN
Durum:
Nereyi kimi ariyorsam yok su belge bu belge diyip duruyorlar..dusmez kalkmaz bir allah elbet bu duruma dusurenler ve bu durumdan yararlananlari allahim kahru perisan eylesin...biktim 3 aydir issizim borcun dibine vurdum..kimse yardimci olmuyor..adama tmm ne is olursa yaptirin yeterki ise alin diyorum..vardi tutma diyo bilmem ne diyo ...tecrube istiyolar..ulan calismadan didinmeden nasil bunlara sahip olcam...yeter artik kafayi yedirdiniz bana.

07.06.2017 , 11:26

ALİ ŞEFİK ALTUN
Durum:
Yeni gemiciyim yolcu roro , tanker kimyasal da calismada var .pasaportum polis vizem ası defterim hersey hazir is ariyorum bilginize.

Sayfa(lar) : 1  2  3  4  5 [6]  7  8  9  10 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• ORHAN *** ORHAN *** MAKINE ZABITI
  • RECEP *** RECEP *** YAGCI
  • MUZAFFER *** MUZAFFER *** ELEKTRIKÇI
  • HAKAN *** HAKAN *** MAKINE STAJYERI
  • ÜMRAN *** ÜMRAN *** GÜVERTE STAJYERI
  • ERDAL *** ERDAL *** GÜVERTE LOSTROMOSU

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor