İLK GEMİ CÜZDANI CIKARANLAR NASIL İŞ BULABİLİR?

Sayfa(lar) : 1  2  3  4  5  6  7  8 [9]  10 

Cvp: İLK GEMİ CÜZDANI CIKARANLAR NASIL İŞ BULABİLİR?

03.08.2019 , 03:25

SERDAR DURU
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Selamlar ben İstanbul dan serdar evraklarımı yeni çıkarttım
Yeterliliğim yağcı
Roro ve tankerin var tecrübe kazanabilmek için gemiye çıkmam lazım Teşekkürler 05439089600

Makine zabit - yağcı iş arıyorum

18.08.2019 , 01:00

ZEYNEL ABİDİN İPEK
Durum:
Makina zabit 3000 KW yeterlilik belgem var. İş arıyorum. Yağcı olarakda çalışabilirim.Abidin
Tel : 0541 840 65 64

21.08.2019 , 17:20

İSKENDER ÇIRAK
Durum:
Gemıci cuzdanımı yagcı olarak bir ay once aldım 29 yasındayım iş arıuorum

22.08.2019 , 13:40

ERSAN İPEKŞEN
Durum:
Gemici(Ordinary seaman) ve güverte stajyeri ( deck cadet) yeterliliğim var. İleri seviye İngilizcem mevcut. İş aramaktayım. Dönüş yaparsanız sevinirim.

06.09.2019 , 20:44

EMRAH ASLAN
Durum:
Sektöre bende yeni başladım ve kısa sürede öğrendiğim ilk etapta is bulmak gerçekten çok zor firmalar yeni personele tamamen pimi çekilmiş bir bomba misali bakıp bizlerden uzak duruyor haliyle onlarında bazi haklı sebepleri var ama milyon dolarlık bir şirkete personel müdürü olarak atanmış bir kişi olarak bizlerle yaptığımız mülakatta bu isi yapıp yapamayacağımızı bi nebze olsun anlamaları gerekiyor en azından gerçekten iyi bir denizci olabilecek potansiyelde olupta tek kusuru yeni olan insanlarada bir imkan doğma fırsatı çıkabilir diye düşünüyorum. Saygilarimla

Sayfa(lar) : 1  2  3  4  5  6  7  8 [9]  10 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• SERKAN *** SERKAN *** KAPTAN
  • SAMET *** SAMET *** MAKINE ZABITI
  • MİNE *** MİNE *** GÜVERTE STAJYERI
  • ALPAY *** ALPAY *** MAKINE ZABITI
  • SERKAN *** SERKAN *** GEMICI
  • MERT *** MERT *** VARDIYA ZABITI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor