dayatılan tecrübe

Sayfa(lar) :[1] 

dayatılan tecrübe

06.04.2017 , 01:48

MUSTAFA YÜCE
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Öncelikle bu konuyu gereksiz bulan arkadaşlardan vakitlerini aldığım için özür dilerim mart ayı gibi elektrik zabiti belgesini çıkartip bazı gemi firmalarına başvurdum hepside bana gemi tecrüben varmı diyip meslekle alakalı hiç bir soru sormadilar . Benim anlamadığım konu bu ülkenin en önemli pozisyonlarindan biri olan başbakanlık cumhurbaskanligi gibi mevkilere tecrübe kimse sormazken yapacağımız işin ustadida olsak gemi tecrübesi istiyorlar . Bir firma meslekle alakalı soru sordu onuda bilinçli sorduğunu sanmıyorum çünkü çok kolay ve komik sorulardi . Bu gemi firmaları iş vermezse deniz tecrübesi nasıl edinicez

Cvp: dayatılan tecrübe

10.04.2017 , 21:50

SAVAŞ ÖZCENGİZ
Durum:
Aldığı Beğeni: 50
Haklisin.
1.yöntem Piyasanin en kotu firmasinda 6 ay calisacak ve sonrasinda tecrubeli olacaksin.
2.yöntem Herhangi iyi bir firmaninin bir personelini veya karada calisan bif personelini tanimak onlarin araciligiyla baglanti kurmak.
3.yöntem Normal yagci olarak calismak sonrasinda gemi c.basisindan referans alip elektrik zabiti olmak.
4.yöntem en kotusu araci komisyoncular .
Gunumuzde turkiyede komisyonsuz is bulmak zor.

11.04.2017 , 03:20

LÜTFÜ ONAT
Durum:
Musfafa yuce aynen elktrikci ve elektronik zabiti ben gemi sevdalisi degilim ben meslegime guvenirim elek ilmassa gemi tecrube olsa ne olmasa ne batin

11.04.2017 , 03:21

LÜTFÜ ONAT
Durum:
Musfafa yuce aynen elktrikci ve elektronik zabiti ben gemi sevdalisi degilim ben meslegime guvenirim elek ilmassa gemi tecrube olsa ne olmasa ne batin

13.04.2017 , 01:15

ÇAĞLAR KILIÇLI
Durum:
Mustafa yüce kardeşim bende elektrik zabitiyim mesleki bilgiye sahibim ama gemi tecrübem olmadığı için iş bulamıyorum yardimci olabilecek varsa 05398593938

13.04.2017 , 22:01

KILIÇASLAN YAZGAN
Durum:
Gemicı ve yagcı arkadaslar bu kadar ucuza gemiye cıkılırmı hiçbir hakkınız yok haftanın yedi gunu calısıyorsun gıdın asgari ucretle calisin agi vb 1700 rahat alırsınız o kadar ucuz ıse niye gidiyorsunuz o kadar basvuru var ben anlamıyorum gıdın guvenlık sertifikası cıkarsın 2000 TL maaş var ben o ısı yapıyorum maliyeti en fazla 400tl sırtımızdan para kazandırmayın hakkınızı arayın

Sayfa(lar) :[1] 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• SERKAN *** SERKAN *** KAPTAN
  • SAMET *** SAMET *** MAKINE ZABITI
  • MİNE *** MİNE *** GÜVERTE STAJYERI
  • ALPAY *** ALPAY *** MAKINE ZABITI
  • SERKAN *** SERKAN *** GEMICI
  • MERT *** MERT *** VARDIYA ZABITI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor