Gemici iş sorunu

Sayfa(lar) : 1 [2]  3 

Cvp: Gemici iş sorunu

13.11.2017 , 11:34

UMUT TONGUR
Durum:
Aldığı Beğeni: 1
ahmet peçe usta ben 0 yağcıyım sorunum ufak firmaları tanımıyorum bi çoğu başvurumu bile kabul etmiyor yardımcı olurmusun vardiya tutmasız kabul edecek firma ismi biliyorsan

11.12.2017 , 01:58

SEDAT ONUR KALPAKLI
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Mesaj nasıl atlıyor baska birine ?

13.12.2017 , 22:40

AHMET SOYDANER
Durum:
iş bakıyoruz hep sorun aynı bende bir kaç gemide çalıştım cüzdanım güverte ama kamorot olarak görev yaptım arkadaşlar benim numaram
05366935823 boşta kalmak istemiyorum yardım talep istiyorum rastgele

20.12.2017 , 16:04

ERDAL BALTACI
Durum:
Vardiya tutma da olmuyo her seferinde bir sorunla karsilasiyoruz sanki kursa calisiyoruz surekli yeni sertifika cikiyor simdide vize sorunu cikti igce sictilar bole is olmaz olsun

25.12.2017 , 21:50

UĞUR GEDİK
Durum:
ahmet peçe bey merhaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar

Sayfa(lar) : 1 [2]  3 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• ENGİN *** ENGİN *** UZAKYOL VARDIYA ZABITI
  • SERKAN *** SERKAN *** KAPTAN
  • SAMET *** SAMET *** MAKINE ZABITI
  • MİNE *** MİNE *** GÜVERTE STAJYERI
  • ALPAY *** ALPAY *** MAKINE ZABITI
  • SERKAN *** SERKAN *** GEMICI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor