Gemici iş sorunu

Sayfa(lar) : 1  2 [3] 

Cvp: Gemici iş sorunu

26.12.2017 , 18:02

ÖMER TORUNOĞLU
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Öyle doldum ki şirketleri arayıp para falan istemiyorum karın tokluğuna çalışırım yeterki hizmetim olsun diyesim geliyor artık.. ama bu işi yıllardır yapan abilerimin kardeşlerimin emeğine saygımdan susuyorum. Kimse doğuştan bu meslek için yaratılmadı herkes bi şekilde rızkını buldu çıkarttı biyerlerden. Allah büyük elbet bi iş kapısı açılacaktır. Selametle..

28.12.2017 , 22:54

GÜVENÇ BOSUTER
Durum:
Ahmet pece bey size nasil ulasabilirim

28.12.2017 , 22:56

GÜVENÇ BOSUTER
Durum:
Ahmet bey size nasil ulasabilirim

30.12.2017 , 16:39

MEHMET ALİ CAN AYDURDU
Durum:
Gemi adamı cüzdanını 2 ay önce aldım istnabula gittim tam 82 tane şirketle konuştum ve bunun sadece 3 tanesi bilgilerimi aldı gerisi hep tecrübeli istedi nasıl bi iş anlamadım gemiye çıkan arkadaşlar bizede yardımcı olursanız sevinirim simsar bile olur yani

31.12.2017 , 23:35

MUSTAFA OĞUZ
Durum:
Yeni gemiciyim kardeşim numara yollatmısın

Sayfa(lar) : 1  2 [3] 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• FATİH *** FATİH *** MAKINE ZABITI
  • ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI
  • GÖKHAN *** GÖKHAN *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • EMİRHAN *** EMİRHAN *** GEMICI
  • SUAT *** SUAT *** GEMICI
  • BERZAN *** BERZAN *** YAGCI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor