Gemici iş sorunu

Sayfa(lar) :[1]  2  3 

Gemici iş sorunu

25.06.2017 , 16:50

TUNÇ TUNÇELLİ
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Gemiciler neden iş bulamıyor gemilerde.bakıyorum bir işe 50 kişi başvurmuş yüzdeye vurunca 0.5 yazık gerçekten.ben10 aylık bir gemiciyim ama kuru yük ve tankerde hiç çalışmadığım için dönüş bile yapmıyorlar.

Cvp: Gemici iş sorunu

02.09.2017 , 19:02

YAVUZ DEMİRSEL
Durum:
Ne bicim birseye bulasmisiz aq cuzdani alana kadar is cok issiz kalmazsiniz diyorlardi simdi yuzumuze bakan yok o kadar masraf ettim aldim cuzdani 5 ay oldu halan is bulacam

19.09.2017 , 18:44

BİLAL YAYCI
Durum:
Belgelerimi yeni aldım aynı şekilde iş sorunu yok dediler işsiz kalmazsın dediler 2 aya yakın bekliyorum hala butün belgelerim var vardiya tutmayla cankurtarma yok onları alabilmem icinde sadece gemiye cıkmam gerekiyor roro sundan tut lpg sine kadar hepsinin belgesini aldım

24.09.2017 , 18:33

CENGİZ ASAN
Durum:
Aldığı Beğeni: 10
aynen durumlar böyle bu gemiciler ne zaman iş bulacak.....

06.10.2017 , 10:32

SABRİ ÖZER
Durum:
Biz söylediğimiz de bize çok sinirlenen oldu siz yaptığınız işi tavsiye etmezsiniz çok para alıyosunuz biz neden yapmayalım diye anladınız mı şimdi ne demek istediğimizi dün yeni kağıt alan birisiyle konuştum ilk başta 2500-3000 dolar alırsın demişler kursların yalanı bunlar

08.10.2017 , 14:17

AHMET PEÇE
Durum:
Aldığı Beğeni: 20
Ben hiç boş kalmadım ilk gemimde 7 aya yakın çalıştım şimdi ki gemimde 4. Aya giriyorum usta gemici olup Mardaş,İnce,Arkas gibi büyük şirketlere yöneleceğim. İlk 1-2 hatta 3 geminizde gemi seçmeyin işi öğrenmeye bakın. Bana mesaj atın numara vereyim size Allah'ın izniyle bir ekmek kapısı açarız.

Sayfa(lar) :[1]  2  3 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• ÖMER *** ÖMER *** GEMICI
  • ÖMER *** ÖMER *** YAGCI
  • ORHAN *** ORHAN *** MAKINE ZABITI
  • RECEP *** RECEP *** YAGCI
  • MUZAFFER *** MUZAFFER *** ELEKTRIKÇI
  • HAKAN *** HAKAN *** MAKINE STAJYERI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor