Denizcinin hakkı yenmez

Denizcinin hakkı yenmez

19.03.2019 , 00:45

MERAL ÖZDEMİR
Durum:
Aldığı Beğeni: 22
GEMİ ARMATÖR FIRMA YETKİLİSİNİN DİKKATİNE

Sayın Personel Müdürüm

Bugüne kadar yapmış oldugum iş başvurularımdan hiç bir geri dönüş alamadım. Yaptıgım araştırmalarımın neticesinde 2 veya 3 personel müdürlerinin ve yine 4 tane simsarlık firma yetkilisinin hakkımda asılsız yapmış oldukları karalama kanpanyası neticesinde piyasada hakkımda bir gerçek dışı algı kanpanyası dönmüştür.Bunun nedeni
1- Vera denizcilikte fiterimin yapmış oldugu kaza neticesinde tüm hastane masraflarının maaşımdan kesilmesine karşı vermiş oldugum sert tepki
2-Yine bir personel müdürümüzün vermiş oldugu sözleri tutmaması neticesinde maaşımdan bircok kesinti yapılmasına karşı tepkim
3-Personel müdürleriyle ortak çalışan 4 simsarlık firmasının bu sektörde algı yöntemi yapması

Hakkımda hiç bir olumsuz bir durum bulamayan ve bu karalama kanpanyasına bilmeden ortak olan kişiler kul hakkı yemiş olduklarından bu kişilere haklarımı helal etmiyorum.
Benim hakkımda olumsuz bir durumu ispat eden firmada bir kontrat ücret almadan hizmet verecegimin sözünü veriyorum.40 yıllık meslek hayatımda çalıştıgım hiç bir firmaya hainlik yapmadım.Hiç bir malzemeye bilerek zarar vermedim personellerim tarafından sevilen adaletli bir yönetici oldum.Kul hakkı yemedim.

SAYGILARIMLA
BAŞMAKINİST
MERAL ÖZDEMİR
0535 452 95 05

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• ORHAN *** ORHAN *** MAKINE ZABITI
  • RECEP *** RECEP *** YAGCI
  • MUZAFFER *** MUZAFFER *** ELEKTRIKÇI
  • HAKAN *** HAKAN *** MAKINE STAJYERI
  • ÜMRAN *** ÜMRAN *** GÜVERTE STAJYERI
  • ERDAL *** ERDAL *** GÜVERTE LOSTROMOSU

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor