bir yıl oldu evraklar hazır hizmet tamm ama sonrası

Sayfa(lar) :[1]  2 

bir yıl oldu evraklar hazır hizmet tamm ama sonrası

30.11.2019 , 11:10

UMUT DURAN
Durum:
Aldığı Beğeni: 1
bir sene önce evrak aldım ve gayet mutluydum 8 ay kadar gemi işi bulamayınca balık çiftliğinde çalıştım hizmeti tamamladım. önceden hizmet yok diye iş bulamıyordum şimdi hizmet var gene iş yok filipin vatandaşı mı olsak iş bulmak için ne yapsak bir fikir verin arkadaşlar

Cvp: bir yıl oldu evraklar hazır hizmet tamm ama sonrası

02.12.2019 , 19:10

MÜSLÜM AKYOL
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
Ben senden daha kötü durumdayım hiçbir yerde iş bulamıyorum malesef çiftlikte eleman ariyorlarsa beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
0553 652 28 27

03.12.2019 , 00:28

MUSTAFA YURTTAV
Durum:
Aldığı Beğeni: 3
ooo sız sımdıden sıkayete baslamıssınız.ben 15yıl oldu.1.5 senedır ıs bulamıyorum.

14.08.2022 , 00:43

TUFAN BIYIKLI
Durum:
Aldığı Beğeni: 7
Neden iş bulamıyorsunuz

14.08.2022 , 00:43

TUFAN BIYIKLI
Durum:
Aldığı Beğeni: 7
Ekim ayında ben tekrar gemiye çıkıyorum bir yerde sözleşmem bitmeden diğer işi buluyorum

21.08.2022 , 22:52

OKTAY KAŞDARMA
Durum:
Aldığı Beğeni: 130
Kontratlarınızı sorunsuz bitirin, iyi referanslara sahip olduğunuz sürece iş bulma sıkıntınız olmaz, 35 yıl Türk ve yabancı firmalarda çalışarak emekli oldum. Halende çağırılıyorum. İyi referanslarınız olsun her zaman.

Sayfa(lar) :[1]  2 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• FATİH *** FATİH *** MAKINE ZABITI
  • ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI
  • GÖKHAN *** GÖKHAN *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • EMİRHAN *** EMİRHAN *** GEMICI
  • SUAT *** SUAT *** GEMICI
  • BERZAN *** BERZAN *** YAGCI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor