55 ve üstü PARAYA doymayan insanlar

Sayfa(lar) : 1 [2]  3 

Cvp: 55 ve üstü PARAYA doymayan insanlar

03.03.2020 , 11:19

ENES ELVEREN
Durum:
Aldığı Beğeni: 1
O zaman bende bi bilgi paylasayim.5 yildir denizdeyim sin gemimizde 2 tane gemici vardi 55 yas ustu gobekli odasina buzlabini istif yapan insanlardi.Ben bas altina inemiyorum tansiyonum var ben balasta inemiyorum sismanim sintineye sigmiyorum sen genc adamsin soyle boyle en son suvariye gittim ben dedim yagciyim bu adamlarin isini ben mi yapicam diye sag olsun 2 side boyle ce gemiden gitmis oldu.Zaten calismiyolar ki baskasini calistiriyolar

18.06.2020 , 16:02

EROL KIRBAŞ
Durum:
Aldığı Beğeni: 0
bizde milletvekili olmak icin bekledik. yillardir.

19.06.2020 , 08:29

ENVER ÖZLÜK
Durum:
Sadece kaptanlar değil elbette,belli bir yaşın üstündeki insanlar gemilerde ne yazıkki sadece gençlerin sırtından para kazanan gereksizlerdir.fosil olmuş yürümeye dahi mecali olmayan işini bedeni ile değil ağzıyla yapan kişilere her gemide rastlamak mümkün.personel müdürlerinden ricam daha genç dinamik personeller

19.06.2020 , 08:30

ENVER ÖZLÜK
Durum:
Sadece kaptanlar değil elbette,belli bir yaşın üstündeki insanlar gemilerde ne yazıkki sadece gençlerin sırtından para kazanan gereksizlerdir.fosil olmuş yürümeye dahi mecali olmayan işini bedeni ile değil ağzıyla yapan kişilere her gemide rastlamak mümkün.personel müdürlerinden ricam daha genç dinamik personeller

27.10.2020 , 19:28

MUHAMMET ALİ ŞANLI
Durum:
Yaşım 27 3.kaptanim bence beybaba ile çalışmak kadar mükemmel birşey yoktur. Sana bilgisini tecrübesini sonuna kadar aktarır okullarda görmediğin veya genç kaptanlar dan ogrenemicegin bilgileri anlatır. Önemli olan yaşı değil tecrübe ve bilgisidir sonuçta süvari bey dediğiniz kişi fiziksel olarak bir iş yapmicaktir yaşı ne olursa olsun.

Sayfa(lar) : 1 [2]  3 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• MUZAFFER *** MUZAFFER *** ELEKTRIKÇI
  • HAKAN *** HAKAN *** MAKINE STAJYERI
  • ÜMRAN *** ÜMRAN *** GÜVERTE STAJYERI
  • ERDAL *** ERDAL *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • FATİH *** FATİH *** MAKINE ZABITI
  • ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor