! Vardiya tutmasız nasıl iş bulabiliriz? !

Sayfa(lar) :[1]  2 

! Vardiya tutmasız nasıl iş bulabiliriz? !

01.02.2020 , 18:11

ERDAL DİNÇ
Durum:
Aldığı Beğeni: 1
Merhaba bu hafta yağcı olarak gemiadamı cüzdanımı çıkarttım makina mühendisiyim ve geçen hafta nereye başvurduysam tüm firmalar vardiya tutma şartı koşuyorlar, ne yapmalıyız? Nereye başvurmalıyız ?

Cvp: ! Vardiya tutmasız nasıl iş bulabiliriz? !

17.02.2020 , 17:31

ERDAL DİNÇ
Durum:
Neden Barış Bey 1yıl yağcı görev sürem sonrası uzakyol vardiya mühendisliği yapmayı planlıyorum. Ama iş konusu biraz zor olacak gbi duruyo

22.02.2020 , 13:14

KEMAL YUSUF İŞLEK
Durum:
Aldığı Beğeni: 5
İstanbul'da Sehirhatlari turyol vapurlari var onları deneyebilirsiniz Eminönü'ne gidip iskelede gemi gemi dolaşın. Yada yine Erdek Tekirdağ arası çalışan roro gemileri var bir gün gidip başvurularınızı yaparsanız onlar da işinizi görebilir. Lakin ücret konusunda birşey beklememek lazım. Vardiya alana kadar dişinizi sıkıp sabretmekten başka çare yok

22.02.2020 , 13:16

KEMAL YUSUF İŞLEK
Durum:
Aldığı Beğeni: 5
Yolcu gemileri ve rorolarda çalışmak için ayrıca bir sertifika da çıkartmış olmanız gerekir yalnız. Yoksa roro sertifikaniz almanızı tavsiye ederim

23.02.2020 , 20:07

ALİCAN ŞİMŞEK
Durum:
yagcının görevi vardiya tutmak..eger vardiya yoksa bir işe yaramıyoruz..bende aynı şekilde çıkamadım kücük bir firmada 2 ay sigortalı calısımp işletmeniz lazım cüzdana

02.03.2020 , 00:58

ERDAL DİNÇ
Durum:
Önerebileceğiniz firma(lar) veya simsarlar var mı yonlendirebileceginiz internmediate seviyesinde ingilizce ve tankerde aldım ?

Sayfa(lar) :[1]  2 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• FATİH *** FATİH *** MAKINE ZABITI
  • ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI
  • GÖKHAN *** GÖKHAN *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • EMİRHAN *** EMİRHAN *** GEMICI
  • SUAT *** SUAT *** GEMICI
  • BERZAN *** BERZAN *** YAGCI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor