Alacağı personelin maaşını bilmeyen Yetersiz Armatörler

Sayfa(lar) :[1] 

Alacağı personelin maaşını bilmeyen Yetersiz Armatörler

12.07.2022 , 12:42

SAVAŞ ÖZCENGİZ
Durum:
Aldığı Beğeni: 50
Bu nasıl iş ilanı iş ilanı veriyorsun maaşı yazmıyorsun.Kaptirabildigine az maaşla adam arıyorsunuz.Net ve dürüst olun.Komisyonla alıyorsunuz paylaşıyorsunuz denizcinin hakkını sonrada iş bekliyorsunuz.Yapacaginiz işe az saygınız olsun vesselam.

Cvp: Alacağı personelin maaşını bilmeyen Yetersiz Armatörler

15.07.2022 , 23:38

OKTAY KAŞDARMA
Durum:
Aldığı Beğeni: 130
Haklısın Kardeşim, Ben 38 yılımı denize verdim ve bu 38 yılın 20 yılını yabancı, Avrupa ve Uzakdoğu firmalarında geçirdim. Maalesef son 15 yılda Türk Denizciliği bitti, ne ahlak, ne saygı ne de gelenek kaldı, 8-10 iyi firma dışında at hırsızından geçilmiyor piyasa!

Sayfa(lar) :[1] 

Konuya mesaj yazabilmek için giriş yapınız!

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

• ÖMER *** ÖMER *** MAKINE ZABITI
  • GÖKHAN *** GÖKHAN *** GÜVERTE LOSTROMOSU
  • EMİRHAN *** EMİRHAN *** GEMICI
  • SUAT *** SUAT *** GEMICI
  • BERZAN *** BERZAN *** YAGCI
  • HALİL *** HALİL *** YAGCI

Sponsor

• Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor