Kalkavan'ın ekibi tulum çıkardı

Kalkavan'ın ekibi tulum çıkardı

İMEAK Deniz Ticaret Odası'nın 9 Mayıs Perşembe günü yapılacak genel merkez seçimleri öncesi İskenderun ve Fethiye şubesinde Metin Kalkavan'ın ekibi ezici çoğunlukla seçimleri kazandı. 

DTO İskenderun seçimlere iki listeyle gitti. Seçimlerde Bülent Kavsak rakibine büyük fark attı.

İMEAK İskenderun seçimlerinin galibi halen DTO İskenderun şubesinin başkanlığını yürüten Kavsak oldu. Seçimlerde Kavsak 79 oy alırken rakibi 44 oyda kaldı.

DTO İskenderun şubesi 20 meclis üyesini DTO'ya gönderecek . Bilindiği üzere Yeniden DTO İskenderun Şubesi başkanlık koltuğuna oturan Bülent Kavsak, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanlığı'na yeniden aday olan Metin Kalkavan'ı destekliyor.

26 yıl önce kurulan Hatay ve Adana il sınırlarını kapsayan 200 km'lik kıyı şeridi sorumluluk alanında faaliyet gösteren Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi'nin 174 üyesi bulunuyor. Seçimlerde Bülent Kavsak'ın listesinin yanı sıra İbrahim Cavit'in listesi de yarıştı.

Şaban Arıkan yeniden başkan

İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye şubesinde bugün seçim heyecanı vardı. Seçimlerine tek adayla giden Fethiye'de yeni başkan yeniden Şaban Arıkan oldu.

DTO Fethiye şubesi 20 meclis üyesini DTO'ya gönderecek. Bilindiği üzere Yeniden DTO Fethiye Şubesi başkanlık koltuğuna oturan Şaban Arıkan, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanlığı'na yeniden aday olan Metin Kalkavan'ı destekliyor.

virahaber.com

04.05.2013 , 14:07

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

Son Üyeler

  • ÖZGÜN *** ÖZGÜN *** USTA GEMICI
  • BERKE *** BERKE *** GÜVERTE STAJYERI
  • ARSLAN *** ARSLAN *** YAGCI
  • MUHAMMET *** MUHAMMET *** MAKINE STAJYERI
  • AHMET *** AHMET *** YAGCI
  • ÜMİT *** ÜMİT *** GEMICI

Sponsor

  • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor