Yılın ilk boğaz yarışı başlıyor

Yılın ilk boğaz yarışı başlıyor

İstanbul'un kalbinde yer alan kampusu ile birbirinden önemli birçok etkinliğe imza atan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), yılın ilk boğaz yarışına da ev sahipliği yapıyor. Yelkenciler açısında zorluk seviyesi oldukça cazip bir parkur olan İstanbul Boğazı'nda yılın ilk yarışı olan BAU Bosphorus Cup 2013, 4 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştiriliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi'nin Beşiktaş'ta yer alan kampusu önünden start alacak yarış, Beykoz ve Anadolu Hisarı güzergahının ardından yeniden Bahçeşehir Üniversitesi önünde son bulacak.

10 yıldır İstanbul Yelken Kulübü tarafından düzenlenen ve bu yıl Bahçeşehir Üniversitesi desteği ile BAU Bosphorus Sailing Cup 2013 adını alan yelken yarışı için hem karada hem de denizde izleme ve görüntü alma olanağı sağlıyor.

Yer : Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Kampüsü
Tarih : 4 Mayıs 2013
Saat : 11:00

baucup.20130503170202.jpg

virahaber.com

 

04.05.2013 , 14:07

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.

Son Üyeler

  • ÖZGÜN *** ÖZGÜN *** USTA GEMICI
  • BERKE *** BERKE *** GÜVERTE STAJYERI
  • ARSLAN *** ARSLAN *** YAGCI
  • MUHAMMET *** MUHAMMET *** MAKINE STAJYERI
  • AHMET *** AHMET *** YAGCI
  • ÜMİT *** ÜMİT *** GEMICI

Sponsor

  • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor