Bahar kampanyası İDO'dan

Bahar kampanyası İDO'dan

Yolcularının memnuniyeti için hesaplı, güvenli, hızlı ve konforlu seyahat seçeneklerini 365 güne yayan İDO, 5 Nisan – 16 Haziran tarihleri arasında sürecek Bahar Kampanyası'nda da yolcularına bir dizi avantaj sağlıyor. Ucuz seçeneklerle dolu Bahar Kampanyası'ndan toplam 200 bin yolcu ve 50 bin aracın yararlanması bekleniyor. İDO ayrıca, 3 Mayıs tarihinden itibaren, web sitesinden gerekleştirilecek satışlarda hizmet bedelini kaldırmaya hazırlanıyor.

2012 sonunda başlattığı ve yolcularına birbirinden hesaplı seçenekler sunan kampanyalarına devam eden İDO, sonbahar ve kış kampanyalarının ardından Bahar Kampanyası'nda da yolcularının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

İDO' nun 5 Nisan 2013 – 16 Haziran 2013 tarihleri arasında devam edecek Bahar Kampanyası'nda toplam 200 bin yolcu ve 50 bin araç çok hesaplı seçeneklerden yararlanacak. Kampanya henüz duyurulmamasına rağmen bugüne kadar toplam 20 bin yolcu ve 4 binin üzerinde araç, kampanya biletlerinden alarak Bahar Kampanyası'na çok yoğun bir ilgi olacağını şimdiden ortaya koydu. Bazı hatlarda, yolculara yeni sürprizler, çok düşük fiyatlı yaya yolcu biletleri için hazırlıklar ise devam ediyor.

Bahar sezonundaki kampanya biletlerinin satışı, daha önceki kampanyalarda olduğu gibi sadece web sitesinden değil, web' le birlikte, gişe, çağrı merkezi ve acenteler olmak üzere tüm satış kanallarından gerçekleştiriliyor.

Hizmet Bedeli Kalkıyor

İDO, yolcularının memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak, şikayetlerini ise en aza indirmek için başlattığı yolcu dostu kampanyalarına devam ederken, şikayet konusu olan bir konuda daha iyileşmeye gitmek için, web sitesinden gerçekleşen satışlarda da 3 Mayıs tarihinden itibaren hizmet bedeli uygulamasını kaldırma kararı aldı. Daha önce bu hizmet dışarıdan bir kuruluştan alındığı için zorunlu olarak hizmet bedeli uygulayan İDO, yolcularının taleplerini göz önünde bulundurarak bu hizmeti kendi bünyesine kattı ve hizmet bedelini kaldırma kararı aldı.

İDO, 16 Haziran tarihine kadar sürecek Bahar Kampanyası'nın ardından, yılın en yüksek sezonunu oluşturan yaz döneminde de kampanyalarını sürdürerek, yolcularını, yılın 365 günü boyunca avantajlı seçeneklerle buluşturmaya devam edecek.

virahaber.com

03.04.2013 , 01:13

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.


CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

  • ATAKAN *** ATAKAN *** GEMICI
  • NAŞİT *** NAŞİT *** YAGCI
  • MEVLÜT *** MEVLÜT *** GÜVERTE STAJYERI
  • KAAN *** KAAN *** GEMICI
  • ORHAN *** ORHAN *** GEMICI
  • MEHMET *** MEHMET *** UZAKYOL KAPTANI

Sponsor

  • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor