Bakan Yıldırım taksici oldu!

Bakan Yıldırım taksici oldu!

Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir yolcuyla dertleşirken bakan olduktan sonra akrabalarının çoğaldığını söyledi.

TRT Haber'de her hafta bir siyasinin taksicilik yaptığı Meclis Taksi'nin sürücü koltuğuna bu kez Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım oturdu. Bakan Yıldırım, takım elbise ve kravatı çıkardı, kareli gömlek ile deri yelek giydi, "Bereketli olsun" diyerek kontağa bastı.

POLİS EHLİYET-RUHSAT SORDU

4 saat boyunca Ankara trafiğinde müşteri arayan Bakan Yıldırım'a trafik polisi ehliyet ve ruhsat sordu. Binali Yıldırım'ı tanıyamayan polis, kontrolleri yaptıktan sonra "Devam edebilirsiniz" dedi.

'GARİBAN BİR TAKSİ ŞOFÖRÜ'

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı'nı tanıyamayan yolcular da oldu. Kendisini 'gariban bir taksi şoförüyüm' diye tanıtan Yıldırım, bir müşterisiyle KızılayÇayyolu metrosu hakkında konuştu.

Yolcusuna ''Metro nasıl gidiyor, ne zaman bitecek?'' diye soran Bakan, “Ekim ayında bitecekmişâ€ yanıtını alınca esprili bir karşılık verdi: “Hep öyle diyorlar ama bitmiyor.”

Meclis Taksi'de Bakan Yıldırım, taksisine binenlere çözüm sürecini nasıl değerlendirdiklerini de sordu.Çoğunluktan "Terör bitsin, süreci destekliyoruz" yanıtını alan Bakan, böylece mini bir anket de yapmış oldu.

'BAKAN OLDUKTAN SONRA AKRABALARIMÇOÄžALDI'

Binali Yıldırım bir müşterisiyle dertleşirken de "Bakan olduktan sonra akrabalarım çoğaldı. Kimi zaman bir telefon geliyor, 'sayın bakanım falanca yeğeninizin sorununu çözdük' diyorlar ama ne o ismi tanıyorum, ne de öyle bir yeğenim var aslında" dedi.

binali_taksici.jpg

31.03.2013 , 14:43

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.


CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

  • METEHAN *** METEHAN *** ASÇI
  • CAN *** CAN *** MAKINE ZABITI
  • ENGİN *** ENGİN *** ASÇI
  • ARDA *** ARDA *** YAGCI
  • ONUR *** ONUR *** MAKINE STAJYERI
  • BARIŞ *** BARIŞ *** GEMICI

Sponsor

  • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor