İDO ada seferlerine başlıyor

İDO ada seferlerine başlıyor

İDO'dan yapılan açıklamaya göre biletler, internet, çağrı merkezi ve gişelerdeki noktalardan satışa sunuldu.

Hizmet bedeli dahil geçen yıl maksimum 75 lira olarak belirlenen bilet fiyatları, bu yıl hizmet bedeli dahil maksimum 60 liradan satılıyor.

İDO, düzenlediği kampanyayla müşterilerine İstanbul-Avşa Adası seferlerinin biletlerini 26 liradan başlayan fiyatlarla satın alma imkanı sunuyor.

İstanbul-Marmara Adası-Avşa Adası hattında gerçekleştirilecek sefer programı şöyle:
Cuma günleri gidiş: Bostancı'dan kalkış 18.30, İstanbul Yenikapı'dan kalkış 19.05, Marmara Adası'na varış 21.40, Avşa Adası'na varış 22.10.

Pazar günleri dönüş: Avşa Adası'ndan kalkış 16.00, Marmara Adası'ndan kalkış 16.30, Yenikapı'ya varış 19.05, Bostancı'ya varış 19.35.

Bisikletlilere ücretsiz geçiş kontenjanı

Sağlıklı, çevreci, ekonomik ve yakıt enerjisinden tasarruf sağlayan bisikletli seyahati özendirmeye çalışan İDO, deniz otobüslerinde 3, hızlı feribotlarda ve Sirkeci-Harem ile Eskihisar-Topçular hattı araba vapurlarında 10 ücretsiz bisikletli geçiş kontenjanı ayırdı.

Uygulamadan yararlanmak isteyenlerin, bilet alırken bisikletle seyahat edeceklerini belirtmeleri ve kontenjan durumuna göre hareket etmeleri gerekiyor.

31.03.2013 , 14:43

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.


CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

  • ATAKAN *** ATAKAN *** GEMICI
  • NAŞİT *** NAŞİT *** YAGCI
  • MEVLÜT *** MEVLÜT *** GÜVERTE STAJYERI
  • KAAN *** KAAN *** GEMICI
  • ORHAN *** ORHAN *** GEMICI
  • MEHMET *** MEHMET *** UZAKYOL KAPTANI

Sponsor

  • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor