Kariyer Günleri MANTA SHİPPİNG'i ağırladı

Kariyer Günleri MANTA SHİPPİNG'i ağırladı

 

İTÜ  Denizcilik Fakültesi’nde düzenlenen seminere  Manta Shipping’i temsilen Personel Müdürü Harun KARATAŞ,Başmühendis Serdar YİRMİBEŞOĞLU(technical manager) ve Uzakyol 2.Kaptanı Özdek ARINER katıldılar.
 
Konferansa Manta Shipping’in 3 adet Türk bayraklı ve 2 adet yabancı bayraklı olmak üzere 4000 ile 80000 DWT arasında toplam 5 adet gemisinden bahsederek  başlayan yetkililer, şirketin stajyer politikası ve zabit seçim kriterlerine değinerek öğrencileri bilgilendirmeye devam ettiler.
 
Konferans bitiminde kokteyl alanında öğrencilerle sohbete devam eden yetkililer, burada da yöneltilen soruları içtenlikle cevapladılar.Şirket yetkilileri, kendilerine bu organizasyon sayesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi öğrencileriyle tanışma imkanı sunduğu için Kariyer Kulübü’ne teşekkürlerini ileterek okuldan ayrıldılar.
15.04.2013 , 15:52

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.


CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

  • NAŞİT *** NAŞİT *** YAGCI
  • MEVLÜT *** MEVLÜT *** GÜVERTE STAJYERI
  • KAAN *** KAAN *** GEMICI
  • ORHAN *** ORHAN *** GEMICI
  • MEHMET *** MEHMET *** UZAKYOL KAPTANI
  • ÖMER *** ÖMER *** GEMICI

Sponsor

  • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor