Yükleme yok 490 Ton Boşaltma Yapıldı

Yükleme yok 490 Ton Boşaltma Yapıldı
Giresun Liman Başkanlığının raporuna göre, Nisan ayında Giresun Limanından yükleme yapılmazken, 490 ton boşaltma yapıldığı bildirildi. Yine bu süre içerisinde 44 gemi kontrol edilerek idari para cezası kesildiği kaydedildi. Rapor şöyle; “Yapılan gemi adamları işlemlerine göre 14 adet gemiadamı cüzdanı, 85 adet gemi adamı STCW belgesi düzenlenerek verilmiştir. Düzenlenen denize elverişlilik belgesi 14 adet, denize elverişlilik belgesi vizesi 8 adet, yola elverişlilik belgesi (gelen gemi sayısı) 5 adet, tonilato belgesi 5 adet, ordino 1 adettir. Ayrıca düzenlenen bağlama kütüğü ruhsatı 12 adet, düzenlenen bağlama kütüğü ruhsatı vize 27 adet, özel tüketim vergisi indirilmiş yakıt defteri 8 adet, özel tüketim vergisi indirilmiş yakıt defteri vize 6 adettir.” 09.05.2014 , 16:30

SERGİP ( Serbest Gemi İş Platformu ) projesi günümüz teknolojisinde Türkiye'deki firmalar ile gemi çalışanlarını tarafsız ve açık bir platformda gemi iş adamının iş ararken ki zorluklarından arınmış bir yapı inşa etmeyi hedef belirlemiştir. Bu bağlamda SERGİP hem gemi personeli, hem iş veren için kapalı kapılar ardından uzak, yalın ve net bir platformdur. Hemen şimdi Bireysel veya Kurumsal üyeliğinizi oluşturun ve Serbest Gemi İş Platformundaki yerinizi alın.


CAKA Denizcilik 10 yılı aşkın süredir tecrübeli ve kaliteli kadrosuyla tüm türk limanlarında acentelik hizmeti vermektedir.

Son Üyeler

  • ATAKAN *** ATAKAN *** GEMICI
  • NAŞİT *** NAŞİT *** YAGCI
  • MEVLÜT *** MEVLÜT *** GÜVERTE STAJYERI
  • KAAN *** KAAN *** GEMICI
  • ORHAN *** ORHAN *** GEMICI
  • MEHMET *** MEHMET *** UZAKYOL KAPTANI

Sponsor

  • Sergip implant ve zirkonyum kaplama için İstanbul İmplant kliniğini öneriyor